Цікава новинка привернула увагу з першого погляду, я купила одразу, на мої 88 хс топ сів впритик, але виглядає гарно. Не вистачає, можливо, гудзикив або підвісок позаду, наче про спинку забули
моя ?
прикольне боді, особливо високі вирізи по бокам, що видні над поясом спідниць та штанів
гарна якість, не розтягнувся, після прання - виглядає як новий
Люблю боді, і маю надію, що їх буде в асортименті більше різних кольорів та фасонів?